آیا رزرو موقت در پروازهای خارجی ممکن است ؟

در صورت نیاز به رزرو موقت یک مسیر پروازی میبایست با پشتیبانی سایت های ما تماس گرفته و مبلغ ۳۵% از کل مبلغ رزرو را پرداخت نمایید . این رزرو به صورت موقت و با خط قرمز زمانی برای شما انجام خواهد شد و تا زمانی که خط قرمز زمان اعلام شده به پایان نرسد شما می توانید با پرداخت کامل مبلغ رزروتان را قطعی کنید و در صورتی که از خط قرمز زمانی فرارتر رود رزرو شما برابر قوانین باطل خواهد بود .

آیا مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است ؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز و یا اینکه به کشورهایی نظیر امارات سفر کرده باشیم که در اینصورت مبلغ مالیات در زمان ورودی در هتل اخذ می شود؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل چیست ؟ و چرا باید به شما اعتماد کنیم ؟

به دلیل اینکه پرهام گشت  به طور سالیانه با تامین کننده ها  قرار داد دارد ، در ایام غیر پیک مسافرهای هتل را تامین می‌کنیم، مسافر های گروهی برای هتل می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

واچر هتل چیست ؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون پرهام گشت صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

تفاوت اتاقها با هم مانند دبل و توئین یا جونیور یا امپریال و تریپل ویا حتی سوئیت چیست ؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتقاهای تریپل ۳ تخته و اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل برای همه اتاق‌ها یکسان است.

چگونه بلیط پرواز خود را جستجو و آنلاین رزرو کنیم ؟

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

پرهام گشت، با برند “پارسیان تیکت” بزرگترین سایت خرید بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی در ایران است. از طریق سیستم رزرو اینترنتی پرهام گشت ، “پارسیان تیکت” ؛می توانید برای تمامی مقاصد داخلی و خارجی بلیط هواپیما تهیه کنید و بلیط هواپیمای خود را به صورت چارتری و یا سیستمی رزرو نمایید.
در سایت های پرهام گشت “پارسیان تیکت” ؛به هنگام رزرو بلیط هواپیما می توانید در لحظه ایرلاین مورد نظر خود را مشاهده کنید و یا از لیست سایر ایرلاین های پروازی آنها را انتخاب کنید، همچنین می توانید ساعت حرکت پرواز و ساعت ورود خود به مقصد را مشاهده کنید و توقف پرواز، میزان بار مجاز، طول مسیر پروازی و فرودگاه های مبدا و مقصد را نیز مشاهده نمایید.
علاوه بر این شما می توانید در سایت های ما در ۲۴ ساعت شبانه روز با کارت عضو شتاب در لحظه بلیط هواپیمای خود را آنلاین رزرو کنید و به صورت آنی بلیط پرواز را از طریق ایمیل خود دریافت نمایید.

چگونه هتل یا اقامتگاه مورد نظر خود را آنلاین رزرو کنم ؟

رزرو هتل و اقامتگاه داخلی و خارجی به صورت آنلاین

برای انتخاب و رزرو هتل و اقامتگاه داخلی و خارجی به صورت آنلاین نیازمند سیستمی هستید که بتوانید با استفاده از آن با مقایسه امکانات هتل ها، قیمت هتل ها و تمام ویژگی های یک هتل که مدنظر شماست، کوتاهترین و آسان ترین راه را طی کنید. با استفاده از سیستم آنلاین پارسیان تیکت می توانید به بیش از ۵۶۰ هزار هتل خارجی و داخلی و نیز انواع اقامتگاه ؛ دسترسی داشته باشید و برای رزرو هتل کافی است که ابتدا شهر مقصد و سپس تاریخ ورود و خروج خود به هتل را وارد کنید تا لیست تمامی هتل ها همراه با قیمت هتل و تخفیف برای شما به نمایش در آید و در نهایت تنها با یک کلیک ساده رزرو خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

هزینه هتل و اقامتگاه خارجی را چگونه بپردازیم آیا اینکار با کارت شتاب ممکن است ؟

زمانی که برای رزرو هتل خارجی به  سایتهای ما یعنی پارسیان تیکت مراجعه می‌کنید، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید.  و اگر در خارج از کشور باشید و نیاز به پرداخت از طریق کارتهای بانکی خارجی باشید باز هم این امکان برای شما در رزرواسیون پرهام گشت فراهم خواهد بود .

آیا بعد از اینکه هتل رزرو کردیم می توانیم رزرومان را کنسل کرده و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در سایتهای ما در حال رزرو آنلاین هتل هستید، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می توانیم در هتل اتاقمان را تحویل بگیریم و چه زمان باید پس بدهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت ۱۴ و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت ۱۲ ظهر است.

نیم شارژ ورود و خروج چیست ؟

ساعت ورود به هتل ساعت ۱۴ و خروج ۱۲ ظهر است؛ مسافر انی که ورود زود هنگام (حدود ساعت ۸ صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت ۱۸ عصر) را دارند، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرفته می شوند و تخت آنها چگونه است ؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل در قسمت قوانین و نیز در هنگام رزرو تور اطلاع رسانی شده است.