نمای کلی تور

با باکو، عروس قفقاز بیشتر آشنا شوید

شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان به علت موقعیت طبیعی و تاریخی خود هرساله تعداد زیادی از گردشگران را به سمت خود جذب میکنید. به خاطر همین هم تور باکو برای مسافران از جذابیت ویژه ای برخوردار است.

بهار باکو با نوید نوروز آغاز می شود و جشن و رقص و پایکوبی میهمان این شهر زیباست. در فصل بهار زمان شکوفه زدن که می رسد باد، باد و باران و آفتاب دست به دست هم می دهند و طبیعت باکو را رنگین می کنند. بهار برای مسافران تور باکو برای گشت و گذار در میان جاذبه های این شهر، خرید از مال ها و پاساژها و تنفس هوای دلنشین بهاری بسیار جذاب است.

تابستان هم که فصل پرطرفدار باکو است. با توجه به اینکه دریای باکو نفتی است و امکان شنا کردن در آن وجود ندارد اما باکو هتل هایی با ساحل اختصاصی دارد که میتوانید از ساحل آن ها استفاده کرده و تنی به آب بزنید.

پاییز و زمستان هم مخصوص کسانی ست که عاشق باد و باران اند. با توجه به بادخیز بودن شهر باکو در این فصل ها حتما لباس گرم با خودتان به همراه داشته باشید تا در کافه های زیبای باکو بنشینید و چای گرم و قطاب را در این هوای خنک نوش جان کنید.

مشمول

  • اقامت در هتل با صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت با هواپیما
  • ویزای توریستی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت شهری با ناهار
  • راهنمای فارسی زبان
بروشور پی دی اف را بارگیری کنید

روز اول

روز اول: ورود مسافر به فرودگاه بین‌المللی حیدر علی اف باکو و انجام استقبال فرودگاهی و خوش آمد گویی توسط راهنمای تور (لیدر) اولدوز و سپس ترانسفر به هتل و ورود به هتل در ساعت مشخص شده (طبق استاندارد بین‌المللی ورود به هتل، ساعت 14) در صورت درخواست ورود قبل از موعد، هزینه نیم شارژ (به دو صورت یکی در موقع عقد قرارداد و دیگری در زمان ورود به هتل) دریافت میگردد و بعد از ورود به هتل و تحویل اتاق وقت آزاد برای استراحت و رفع خستگی و انجام کارهای شخصی مسافر و عصر وقت آزاد جهت گشت در مرکز شهر و یا سیتی‌سنترهای باکو و شب برنامه موسیقی در رستوران که آپشنال می‌باشد.

روز دوم

روز دوم : صرف صبحانه طبق برنامه هتل و اجرای گشت شهری باکو (برای مسافرانی که گشت را تهیه کرده‌اند) توسط لیدر محلی و فارسی‌زبان (ساعت گشت قبلا اعلام گردیده که معمولا شروع برنامه بین ساعت 9 تا 10 به وقت محلی می‌باشد) شامل بازدید از شهر قدیمی (ایچری شهر)، مرکز فرهنگی حیدر علی اف و آثار ثبت شده در یونسکو مثل: قیز قالاسی، فخری خیابان (مقبره مشاهیر و بزرگان باکو)، شهیدلر خیابانی (بام باکو و تماشای شهر زیبای باکو) تا ظهر و صرف ناهار در رستوران و رساندن مسافران به هتل توسط همکاران پرهام گشت در اولدوز توریسم.
بعد از ظهر وقت آزاد مسافران برای استراحت و استفاده از امکانات هتل و زمان غروب قدم زدن در بولوار ساحلی بندر زیبای باکو و یا پیاده‌روی در خیابان سنگ‌فرش شده نظامی (تارگوی) و هنگام شب امکان تهیه گشت‌های آپشنال رستوران طبق لیست ارائه شده و اجرای آن وجود دارد.

روز سوم

روز سوم: صرف صبحانه طبق برنامه هتل و امکان خرید گشت‌های آپشنال و اجرای آن‌ها از صبح.
برای خرید گشت‌های آپشنال می‌بایست تا ساعت 15 روز قبل خرید تور و هماهنگی آن انجام شود.

روز چهارم

روز چهارم: صرف صبحانه طبق برنامه هتل و امکان خرید گشت‌های آپشنال و اجرای آن‌ها از صبح.
برای خرید گشت‌های آپشنال می‌بایست تا ساعت 15 روز قبل خرید تور و هماهنگی آن انجام شود.

روز پنجم

روز پنجم: صرف صبحانه طبق برنامه هتل و این روز پایانی تور چهار شب و پنج روز اقامت در هتل می‌باشد.
در صورتی که پرواز صبح باشد نمی‌توان برنامه خاصی تدارک دید اما اگر در پایان روز و یا عصر و یا شب باشد امکان استفاده از برنامه‌های آپشنال وجود دارد.
تحویل اتاق در ساعت 12 ظهر (طبق استاندارد بین‌المللی) توسط مسافر و حدود سه یا چهار ساعت قبل از آماده شدن برای ترانسفر و رساندن مسافر توسط ترانسفر و راهنمای تور به فرودگاه بین‌المللی حیدر علی اف.

بروشور پی دی اف را بارگیری کنید