کدام آژانس ؟ کدام تور ؟ را بعنوان آژانس معتبر و تور با کیفیت انتخاب کنیم ؟

راهنمای تور مجرب یکی از مهمترین نکات یک تور مسافرتی است؛ علی الخصوص هنگامی که قرار باشد شما به مقصدی جدید سفر کنید. راهنمای تور بایستی به زبان مقصد تسلط داشته باشد و همچنین دارای تجربه جامع و کافی و آشنایی با اصول کمک های اولیه در سفر.

امنیت در سفر

آژانس مورد نظر شما، بایستی قوانین و بایدها و نباید های کشور مبدا و مقصد را رعایت نماید.

برنامه ریزی صحیح اوقات فراغت در طول سفر

قبل از انتخاب و خرید تور مسافرتی باید در نکات زیر، تصمیم گیری دقیقی داشته باشید:

مقصد سفر شما، تاریخ و زمان سفر، خدمان و امکانات تفریحی (اسکی، قایقرانی و…) و حدود قیمت های پرداختی توسط شما

آژانس مسافرتی بایستی برنامه دقیقی را برای شما در طول سفر اماده نماید و اوقات فراغت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند تا شما نهایت لذت را از سفر خود داشته باشید. این را بدانید امکانات و خدمات تفریحی زیاد یا وقت خالی و بیکار ماندن، هر دو می تواند سفر شما را دچار مشکل نماید.

در قدم اول، با آژانس مسافرتی موردنظر تماس بگیرید. اولین تماس شما با آژانس و نحوه برخورد کارمند آژانس، پاسیخ بسیاری از پرسش های شما خواهد بود؛ اینکه کارمند اطلاعات کافی درباره سوالات شما داشته و همچنین با رفتاری دوستانه و محترمانه با شما برخورد نماید.

به هنگام خرید یک تور مسافرتی، تمامی سوالات خود را مطرح کنید زیرا آژانس درقبال هزینه های دریافتی از شما، مسیولیت داشته و بایستی خدمات خود را به نحو احسنت ارایه نماید. پس هرچه اطلاعات آژانس مورد نظر، پیرامون حزییات سفر شما جامع باشد، بدانید آن ها به دنبال رضایت مشتری خود هستند و تمامی قوای خود برای انجام این مهم بکار گرفته اند.