پرهام گشت پارسیان اروند در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور، به عنوان یکی از نمایندگان ایران اسکای گروپ که  در سال ۱۳۸۴ تاسیس شده است میباشد . این گروه  با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته با تحت پوشش قرار دادن اکثر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی، به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود. در حال حاضر بیش از ۶۰۰ آژانس در تهران و ۱۰۰۰ آژانس در شهرستان ها از اعضای فعال این گروه می باشند و به صورت آنلاین از خدمات گسترده IRAN SKY GROUP استفاده می نمایند. این گروه با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا، کارگزاران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. 

شرکت پرهام گشت پارسیان اروند به نمایندگی از SOS Travel با دامنه فعال در ایران ( روی لوگوی بالا کلیک فرمایید ) مفتخر به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه و تجارت الکترونکی وزارت صنعت معدن و تجارت است .

شرکت پرهام گشت پارسیان اروند با بیش از ۵ سال نمایندگی فعال از آنلاین تراول ، پیشرو در خدمت رسانی  و توسعه گردشگری آنلاین در ایران عزیز می باشد .

برند های این شرکت ( پارسیان تیکت ) ( پارسیان تور ) | ( Parsianticket) (Parsiantour) (Parhamtravel) و با نمادهای زیر میباشند.