نمای کلی تور

۱۳ شب و ۱۴ روز

خدمات تور استرالیا
بلیط رفت و برگشت هواپیما
پروازهای داخلی
ترانسفرهای فرودگاهی
اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
ویزا استرالیا
بیمه مسافرتی
گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

مشمول

  • هواپیما
  • حمل و نقل
  • در هتل بمانید
  • راهنمای تور

شامل نمی شود

  • هزینه های ورودی
  • نکات راهنمایی
بروشور پی دی اف را بارگیری کنید

روز اول- به سمت ملبورن

روز اول: پرواز به سمت ملبورن
سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه‌ی همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. تهران را به مقصد ملبورن ترک می‌کنیم تا شروع سفرمان با یکی از زیبا‌ترین شهر‌های استرالیا باشد. به علت اختلاف زمانی و مسافت، امشب را در پرواز خواهیم بود.

روز دوم - رسیدن به ملبورن

امروز به ملبورن می‌رسیم و پس از رسیدن به هتل و تحویل اتاق‌ها، این فرصت را خواهیم داشت تا به همراه راهنما در گشتی کوتاه با دیدنی‌های اطراف هتل آشنا شویم.

روز سوم -گشت ملبورن و بازدید از کلبه کاپیتان کوک

دومین روز اقامتمان در ملبورن را باگشتی شهری و با همراهی راهنمای محلی جهت بازدید از دیدنی هایی مانند ساختمان پارلمان، کلیسای سن پاتریک، بازار ملکه ویکتوریا، مقبره یادبود و بندر ملبورن آغاز می‌کنیم. همچنین به دیدار کلبه کاپیتان کوک رفته و در پایان گشت می‌توانیم با اتوبوس به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز چهارم -روز آزاد و گشت اختیاری ملبورن

امروز می‌توانیم از وقت آزادمان برای خرید یا گشت در شهر استفاده کنیم و یا با استفاده از برنامه پیشنهادی راهنما از جاذبه‌هایی که هنوز ندیده‌ایم مانند جاده گریت اوشن، منطقه داکلندز، برج یوریکا و ... بازدید نماییم.

روز پنجم - پرواز به سمت سیدنی

روز ترک ملبورن و عزیمت به سیدنی فرا رسید. صبح امروز پس از تحویل دادن اتاق‌‌ها، هتل را به مقصد فرودگاه ملبورن ترک می‌کنیم. پس از فرود آمدن پرواز و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می‌کنیم. استراحتی کوتاه در اتاق‌های‌مان خواهیم داشت و با هماهنگی راهنما به گشت و گذار در این شهر می‌پردازیم.

روز ششم - گشت شهری و بازدید از برج چشم سیدنی

امروز در گشتی تمام روز، از صبح به دیدار مهم‌ترین جاذبه‌های سیدنی می‌رویم. در این گشت با همراهی راهنمای محلی از مهم‌ترین جاذبه‌های این شهراز جمله برج سیدنی دیدن کرده و بر فراز آن از نمای خیره کننده شهر لذت می‌بریم، همچنین این فرصت را داریم که زمانی را در سینمای چهار بعدی سپری نماییم. در گشت امروز دقایقی را نیز به منظور گرفتن عکس یادگاری در کنار ساختمان اپرا، شاخص‌ترین سازه معماری و نماد کشور استرالیا، سپری خواهیم کرد و زمانی هم سوار بر قایق از زیبایی‌های چشم نواز این شهر، لذت خواهیم برد.

روز هفتم - بازدید از بلو ماونتین

امروز را نیز با یک گشت تمام روز در اطراف سیدنی آغاز می‌کنیم. در گشت امروز به بلو ماونتین از مناطق کوهستانی غرب سیدنی می‌رویم. پارک ملی بلو ماونتین یکی از پربازدید‌ترین پارک‌های ملی استرالیا بوده و گردشگران و طبیعت‌گردان بی‌شماری همه ساله از این منطقه دیدار می‌کنند. در گشت امروز این فرصت را نیز در اختیار داریم که از دل طبیعت بی‌نظیر و بکر این ناحیه گذشته تا علاوه بر کسب تجربه‌ای مهیج، از نزدیک با حیات وحش استرالیا و جانداران گوناگون آن نیز آشنا شویم.

روز هشتم -روز آزاد و گشت اختیار سیدنی

امروز وقت آزاد داریم تا به دیدن اماکنی برویم که در روزهای گذشته فرصت بازدید از آنها را نداشتیم. محله راکس، اسکله مدور، بندرگاه دارلینگ، آکواریوم سیدنی، پارک المپیک، باغ وحش تارونگا، لونا پارک یا ساحل منلی می‌تواند انتخاب‌های ما باشد. همچنین می‌توانیم سری به مراکز خرید سیدنی بزنیم.

روز نهم - پرواز به سمت گلدکست

امروز، با سیدنی دوست داشتنی نیز خداحافظی کرده و به سمت آخرین مقصد سفر، یعنی گلدکست رهسپار می‌شویم. پس از دریافت بار، به سمت هتل حرکت می‌کنیم، استراحتی کوتاه در اتاق‌های‌مان خواهیم داشت سپس اولین بعد از ظهر ورودمان به این شهر ساحلی را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با آن خواهیم گذراند.

روز دهم -گشت بریزبین و بازدید از پارک کوالاها

امروز با همراهی راهنمای محلی گشتی تمام روز برای دیدار از بریزبین، مرکز و پر جمعیت‌ترین شهر ایالت کوئینزلند خواهیم داشت. بریزبین نیز مانند گلدکست شهری ساحلی است که یکی از محبوب‌ترین مناطق برای موج سواران و دوستداران طبیعت به شمار میرود. در این روزهمچنین از پارک کوالاهای شهر بریزبین بازدید کرده و از نزدیک با این موجودات دوست داشتنی آشنا خواهیم شد.

روز یازدهم -گشت گلدکست و بازدید از کوه تمبورین

صبح امروز در گلدکست را با گشتی تمام روز از صبح به همراه راهنمای محلی در مناطق کوهستانی و پارک‌های حفاظت شده تمبورین در اطراف گلدکست آغاز می‌کنیم. لازم به ذکر است که برای این گشت همراه داشتن کفش مناسب پیاده روی پیشنهاد می‌شود.

روز دوازدهم -روز آزاد و گشت اختیاری گلدکست

امروز وقت آزاد داریم تا از سواحل زیبا و رویایی گلدکست لذت برده و علاوه بر شرکت در فعالیت های شاد و متنوع، دقایقی را روی شن های داغ ساحل دراز کشیده و در آرامش به صدای مسحور کننده امواج اقیانوس گوش دهیم. همچنین می‌توانیم در گشتی اختیاری، راهی پارک برادران وارنر شویم و پا در جهان فیلم‌ها و انیمیشن‌ها بگذاریم.

روز سیزدهم -روز آزاد و گشت اختیاری گلدکست

امروز نیز می‌توانیم از وقت آزادمان برای خرید یا گشت در شهر استفاده کنیم و یا با استفاده از برنامه پیشنهادی راهنما از جاذبه‌هایی که هنوز موفق به دیدارشان نشده‌ایم، بازدید کنیم. بعنوان مثال می توان همراه با دیگر همسفران خود، به پارک تفریحی دریم ورلد برویم که با بیش از 40 جاذبه‌ی تفریحی متفاوت، بزرگ ترین پارک تفریحی استرالیا محسوب می‌شود و از آخرین ساعات حضور در استرالیا، اوقاتی خوش به یادگار بگذاریم. همچنین به مناسبت شب آخر سفر، شام را میهمان ایوار خواهیم بود.

روز چهاردهم - بازگشت به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز هتل را به سمت فرودگاه ترک میکنیم تا حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم. از استرالیا به سمت تهران رهسپار می‌شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

بروشور پی دی اف را بارگیری کنید